Руслана Лижичко: Парад-аллє »любих друзів»

Руслана Лижичко: Парад-аллє »любих друзів»
Руслана Лижичко: Парад-аллє »любих друзів»

Гречкосії, тушководи, кнопкодави та міжфракційна бухгалтерія об’єднують свої зусилля в пошуках виходу з парламентської кризи!

Цитую новину, яку не можна залишити поза увагою: «Відповідальність за створення нової коаліції, за даними ЗМІ, покладена на народних депутатів ІГОРЯ КОНОНЕНКА і СЕРГІЯ БЕРЕЗЕНКА (обидва представляють у парламенті БПП), від «Народного фронту», близького до Арсенія Яценюка, АНДРІЯ ІВАНЧУКА, а також на заступника голови Адміністрації президента Віталія КОВАЛЬЧУКА, який може увійти до нового уряду.»

До уваги громадянського суспільства презентується новітня «дєрьмократія від Пєті і Сєні».

«Любі друзі» взірця 2016 року «кононеки-березенки», «іванчуки-ковальчуки» – «рєшали» і фракційні «гаманці» розпочали процес «формування коаліції»!!!

Це свято корупції і договорняка починає зашкалювати навіть за самими стриманими оцінками «бєспрєдєла», що переходить у невиданий досі фарс.

В часи «папєрєдніков» коаліції формували такі самі «решали» і «гаманці», але навіть «Юля з Вітями» не дозволяли собі світити такий «букет» на людях!

Знову маємо тих і те, проти кого і чого виходили на Майдан.

Знову маємо потворний дабл-дерибан того, що ще не роздерибанили з переставлянням наперстків та «розводом лохів» у особах громадянського суспільства та міжнародного товариства.

Вже не поза очі, а перед очі.

Але кого то гребе…?

P.S. Вибачте за сленг. З цієї пісні слів не викинеш.

news-info.in.ua

Дата и время 01 апреля 2016 г., 22:05     Просмотры Просмотров: 1849