АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -10°C
Харьков: -8°C
Днепр: -5°C
Одесса: -7°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -10°C
Львов: -7°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -9°C
Ровно: -9°C

Шахти Ахметова в Ростовській області Росія використовує у війні на Донбасі

Шахти Ахметова в Ростовській області Росія використовує у війні на Донбасі
Шахти Ахметова в Ростовській області Росія використовує у війні на Донбасі

Одіозний олігарх утримуючи російські шахти підтримує російських агресорів.

Рінат Ахметов володіє головними шахтами Ростовської області. Про цеІНФОРМАТОР повідомили джерела у Кабміні.

Володіючи фактично трьома, а опосередковано чотирма шахтами у Ростовській області, український олігарх фактично визначає цінову та економічну політику регіону і впливає на вугільну галузь Росії.

Придбати ці шахти Ахметову вдалося у 2010 році, коли режим Путіна почав розпродавати вугільні підприємства. У результаті, наразі в Ростовській області працюють 4 вугільні компанії (російські “Південна вугільна компанія”, “Донське вугілля”, Кінгкоул та українська Донецька паливно-енергетична компанія (ДТЕК) Ріната Ахметова), видобуток йде на 6 шахтах, які в минулому році виробили трохи більше 4 млн тонн вугілля.

Головним підприємством олігарха у регіоні є шахта “Обухівська”. Тут видобувають найчистіший антрацит, який традиційно відправляють на експорт. У 80-х рр. шахта вийшла на проектну потужність в 3 млн тонн антрациту на рік. У кращі роки на шахті і супутніх виробництвах працювали більше 8 тисяч осіб, переважно жителі сусіднього  містечка Звєрєве. Це одна з найбільших шахт в Європі, шахтне поле простягається під землею на 14 км.

Як свідчать місцеві джерела, протяжність тунелів з “Обухівської” давно використовується контрабандистами, – мережа тунелів і ходів у ній простягається під землею на кілометри. За свідченням шахтарів, вони без перешкод можуть переходити пройти в сусідню Україну. Наразі ці території захоплені терористами “ДНР”.

Як зазначають “звєвєрці”, після того, як Ахметов став власником шахти, ситуація на підприємстві поліпшилась і їм дуже рідко затримують зарплату. Окрім цього, він суттєво підняв її розмір.

Так само він є повновладним господарем у сусідньому містечку Гукове. Там розташоване шахтоуправління шахти “Дальньої”, також купленої Рінатом Ахметовим. Саме виробництво знаходиться в Красносулинському районі, на якому працює близько тисячі жителів Гукове і сусідніх сільських районів.

За словами інсайдерів, Ахметов нерідко перепродає вугілля, не використане місцевими російськими підпримствами, і нелегально видобуте у копанках, Україні, але не від себе, а від Російської федерації. За допомогою такої схеми олігарх наживається на нашому бюджеті.

Окремою статтею доходів, які він отримує з цих шахт – є контрабандні шляхи з Ростовської області до окупованої Донеччини. Фактично, Аметов контролює більшість нелегальних товарів, які рухаються в обох напрямках. Також, через ці тунелі, час від часу заходять групи російських військових, які хочуть залишитися непоміченими. Однак, ці нелегальні ходи посилено контролюють не лише служба безпеки ДТЕКу, а й російські спецслужби, а тому по них курсують лише перевірені особи.


Теги статьи: Ринат АхметовАхметов

Дата и время 03 апреля 2016 г., 00:07     Просмотры Просмотров: 1278
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Ахметов, Фирташ и Тигипко получили лицензии на поставки газа
Большая украинская олигархическая игра на уничтожение
Парасюк: В 2014-м условия начал выполнять только Коломойский. Остальные олигархи пошли к Порошенко с чемоданами налички защищать свои схемы

Парасюк: на нас вышли люди Ахметова: мол, назовите свою цену, чтобы уголь снова пошел
Почему олигархи проиграли битву за страну
«Ахметов-телеком» превратился в «чемодан без ручки». Но у Порошенко хотят поживиться

Как народные депутаты Верховной Рады зарабатывают миллиарды на перевозках и путевках
Распил $10 миллиардов: Олигарх Ахметов напрямую раздает указания депутатам Рады
Активы мучного барона Лещинского сливаются в российский «Сбербанк»

Дорогой Петр Алексеевич или во сколько обойдется стране президент в следующем году
Виктор Небоженко: «Веселая тройка экзополитиков»
Как Порошенко еще раз обнес Украину в пользу Ахметова (то есть России)

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.959942