АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -5°C
Днепр: -6°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -5°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

Шахти Ахметова в Ростовській області Росія використовує у війні на Донбасі

Шахти Ахметова в Ростовській області Росія використовує у війні на Донбасі
Шахти Ахметова в Ростовській області Росія використовує у війні на Донбасі

Одіозний олігарх утримуючи російські шахти підтримує російських агресорів.

Рінат Ахметов володіє головними шахтами Ростовської області. Про цеІНФОРМАТОР повідомили джерела у Кабміні.

Володіючи фактично трьома, а опосередковано чотирма шахтами у Ростовській області, український олігарх фактично визначає цінову та економічну політику регіону і впливає на вугільну галузь Росії.

Придбати ці шахти Ахметову вдалося у 2010 році, коли режим Путіна почав розпродавати вугільні підприємства. У результаті, наразі в Ростовській області працюють 4 вугільні компанії (російські “Південна вугільна компанія”, “Донське вугілля”, Кінгкоул та українська Донецька паливно-енергетична компанія (ДТЕК) Ріната Ахметова), видобуток йде на 6 шахтах, які в минулому році виробили трохи більше 4 млн тонн вугілля.

Головним підприємством олігарха у регіоні є шахта “Обухівська”. Тут видобувають найчистіший антрацит, який традиційно відправляють на експорт. У 80-х рр. шахта вийшла на проектну потужність в 3 млн тонн антрациту на рік. У кращі роки на шахті і супутніх виробництвах працювали більше 8 тисяч осіб, переважно жителі сусіднього  містечка Звєрєве. Це одна з найбільших шахт в Європі, шахтне поле простягається під землею на 14 км.

Як свідчать місцеві джерела, протяжність тунелів з “Обухівської” давно використовується контрабандистами, – мережа тунелів і ходів у ній простягається під землею на кілометри. За свідченням шахтарів, вони без перешкод можуть переходити пройти в сусідню Україну. Наразі ці території захоплені терористами “ДНР”.

Як зазначають “звєвєрці”, після того, як Ахметов став власником шахти, ситуація на підприємстві поліпшилась і їм дуже рідко затримують зарплату. Окрім цього, він суттєво підняв її розмір.

Так само він є повновладним господарем у сусідньому містечку Гукове. Там розташоване шахтоуправління шахти “Дальньої”, також купленої Рінатом Ахметовим. Саме виробництво знаходиться в Красносулинському районі, на якому працює близько тисячі жителів Гукове і сусідніх сільських районів.

За словами інсайдерів, Ахметов нерідко перепродає вугілля, не використане місцевими російськими підпримствами, і нелегально видобуте у копанках, Україні, але не від себе, а від Російської федерації. За допомогою такої схеми олігарх наживається на нашому бюджеті.

Окремою статтею доходів, які він отримує з цих шахт – є контрабандні шляхи з Ростовської області до окупованої Донеччини. Фактично, Аметов контролює більшість нелегальних товарів, які рухаються в обох напрямках. Також, через ці тунелі, час від часу заходять групи російських військових, які хочуть залишитися непоміченими. Однак, ці нелегальні ходи посилено контролюють не лише служба безпеки ДТЕКу, а й російські спецслужби, а тому по них курсують лише перевірені особи.


Теги статьи: Ринат АхметовАхметов

Дата и время 03 апреля 2016 г., 00:07     Просмотры Просмотров: 1536
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Деньги на ветер. Как Ринат Ахметов американскую визу покупал
Журналисты показали величественный дворец Ахметова
Ахметов контролирует 80% тепловых электростанций и 80 % добычи угля, но при этом просто душка и никого ни разу не шантажирует, – Лещенко

«Мы все рабы Ахметова»: украинцы вынуждены платить одиозному олигарху коррупционную ренту
У Рината Ахметова пока не получается стать монопольным владельцем столичных электросетей
Колесников прокомментировал возможное участие Ахметова в президентских выборах

Ахметов поставил условие Путину: почему раскололся «Оппоблок»
У Ахметова ликвидировали 45 аграрных предприятий в 2018 году
Порошенко подловили на крупном «откате»: раскрыта схема

Новые тарифы: покупай дорого, покупай у Ахметова
Состояние Рината Ахметова оценили в $5,9 млрд
Bloomberg рассказал о состоянии Ахметова

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.067582