АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -10°C
Харьков: -10°C
Днепр: -7°C
Одесса: -4°C
Чернигов: -11°C
Сумы: -13°C
Львов: -8°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -7°C
Ровно: -8°C

Подарунок «з барського плеча» від Яценюка

Подарунок «з барського плеча» від Яценюка
Подарунок «з барського плеча» від Яценюка

Редакції Інтернет-видання «Vse.Media» стало відомо про свавілля депутатів м. Чернівці.

Недолугі розпорядження соціальними будівлями та прилеглими землями не залишилися на міському рівні, а вийшли на всеукраїнський.

Так стало відомо, що за розпорядженням Кабінету міністрів України, від 8 липня 2015 року №178-р, було передано державний заклад “Вузлова клінічна лікарня станції Чернівці ДТГО “Львівська залізниця”, що розміщений на земельній ділянці площею 2,8188 гектара, — у власність територіальної громади м. Чернівці. Цей документ підписано прем’є-міністром Арсенієм Яценюком та оприлюднено  на сайті Урядового порталу. Також у розпорядженні йдеться про передачу «територіальним громадам» ще чотирьох вузлових поліклінік у різних містах України.

Здавалося, що поліклініка нарешті не буде «спеціалізованою», а стане доступною для густозаселеного району міста Чернівці, у якому зараз активно здійснюється розбудова.

Раніше поліклініка обслуговувала близько 21тис. залізничників, пенсіонерів залізничного транспорту, членів їх сімей, студентів залізничного ліцею та технікуму.

 Після переходу в комунальну власність для обслуговування в поліклініці залишилось 8016 чоловік спеціалізованого населення.

У чому «сюрприз» для чернівчан від чиновників? Поліклініку хочуть об’єднати з іншою. Жителям доведеться їздити на інший кінець міста, сидіти у переповнених коридорах, щоб потрапити на прийом до лікарів (квотну кількість яких не планують збільшуватись). Тут, до речі, постає також питання, куди підуть працювати лікарі із поліклініки, яку планують «об’єднати»?!

Міське управління охорони здоров’я обіцяло працевлаштувати лікарів в місті, але жодна людина в місті не працевлаштована. Проводиться планомірна робота на вивільнення приміщення, яке знаходиться окремо від корпусу стаціонару.

Ті медики, що залишаться  для обслуговування  8016 чоловік «спеціалізованого населення», деякий час попрацюють. Далі постане питання: для чого ціла трьохповерхова з ліфтом будівля повинна обслуговувати таку малу кількість людей, а також, що це за спеціалізоване населення, якщо існує територіальний принцип обслуговування?

В районі, де знаходиться поліклініка КМУ «Міська лікарня №1», іншої поліклініки немає, але є велика кількість новобудов. Люди з цих новобудов їдуть в переповнену поліклініку в іншій частині міста, а не обслуговуються в поліклініці, яка перейшла в «комунальну власність» громади м. Чернівці.

Жителі міста неодноразово зверталися до місцевих депутатів, розміщували петиції на сайті міста, але конкретного результату досі немає, хоча деякі представники влади обіцяли розібратися з цією проблемою.

Що ж насправді ховається під «передачею державного закладу у власність територіальної громади»? Швидше за все, дбайливі руки територіальної громади, які з радістю приймуть такий презент від долі – буде хтось із високопосадовців, чиї будівельні або просто грошові інтереси у цій справі замішані.

Відомо, що трохи більше 2 га землі у густонаселеному районі міста – це ласий шмат і золота жила. Адже територіально поліклініка розміщується там, де наразі відбувається інтенсивна забудова новими житловими комплексами, які протягом кількох років мають здати у експлуатацію.

Що ще цікаво: А.Яценюк прем’єр-міністр України, підписуючи подібні розпорядження, про передачу у «власність громади», взагалі читає, що саме він підписує? А як до нього дотягуються руки «прохачів» подібних подарунків? Бо ж зрозуміло, якби громадські активісти просили передати поліклініку у розпорядження громади, то їм би довелося довго потовктися лобом об стіни бюрократії.

Vse.Media


Теги статьи: ЯценюкЧерновцы

Дата и время 04 апреля 2016 г., 12:04     Просмотры Просмотров: 1359
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Прокуратура открыла дело против депутата с 63-мя квартирами
Старі граблі: Як українці вісім років тому поховали себе на «виборах без вибору»
"Я вас положу, АТОшники": в Черновцах инвалида войны вытолкали из маршрутки

В Черновцах сожгли чучело Порошенко
Помощник судьи Хозсуда Черновицкой области за взятку обещал повлиять на вердикт
Грипп в Украине: еще три города закрыли все школы на карантин

Руководство черновицких лесхозов проверяют по делу о растрате
Чиновникам раздали инструкции поведения в соцсетях
Джип влетел в остановку: в Черновцах чуть не повторилась харьковская трагедия

Куля в лоб говоришь? За эти преступления в нормальной стране Яценюка бы приговорили к высшей мере, - нардеп
Ветераны АТО сколотили банду и ограбили судью в Черновцах
Мошеннику, который 24 раза сдавал в аренду чужой коттедж, дали четыре года

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Прикручивали ли вы газ согласно флешмоба «#прикрути»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.064036