АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 21°C
Харьков: 23°C
Днепр: 24°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 21°C
Сумы: 22°C
Львов: 18°C
Ужгород: 23°C
Луцк: 19°C
Ровно: 20°C

В офшорному скандалі під назвою "Панамські документи" незабаром з’явитья Яценюк

В офшорному скандалі під назвою "Панамські документи" незабаром з’явитья Яценюк
В офшорному скандалі під назвою "Панамські документи" незабаром з’явитья Яценюк

Про це редактор і співзасновник Центру з дослідження корупції та організованої злочинності (Organized Crime and Corruption Reporting Project, OCCRP) Дрю Салліван заявив в інтерв’ю Відкритої Росії. "Герої нашого розслідування пов’язані з панамською юридичною фірмою Mossack Fonseca.

Власники великих офшорних бізнесів використовували її принаймні для частини своєї мережі. Ми розповіли не про всіх фігурантів, на яких у нас є інформація, тому що поки ми склали лише маленький шматок величезного пазла. У найближчі півроку ми опублікуємо нові розслідування - це величезний масив даних", - розповів Салліван. "OCCRP давно співпрацює з ICIJ (Міжнародний консорціум журналістських розслідувань - ред.).

Серед іншого, ми разом працювали над розслідуванням контрабанди тютюну Вони запросили нас взяти участь у проекті про панамський офшор і взяти на себе частини розслідування, пов’язані з Європою та Євразією, на яких ми спеціалізуємося", - додав він.

Салліван зазначив, що розслідування тривало майже рік.

"Ми знаходили підкріплювальну і додаткову інформацію по всьому світу. Це було нескладно. Ми перевіряли великі міжнародні мережі, історії, пов’язані з хабарами, відмиванням грошей, і так далі ... Ми використовували велику кількість реєстрів і баз даних: земельні, дані по реєстрації компаній, реєстри регуляторів. Насправді, ми не дуже покладаємося на людей в питаннях доказів, тому що люди самі не довіряють людям. Вони вірять паперам", - пояснив він.

Як повідомляв "Обозреватель", у неділю, 3 квітня, відбувся найбільший витік конфіденційної інформації в історії сучасної журналістики, який отримав назву "Панамські документи".

ОРД


Теги статьи: ОффшорыОффшорПорошенкоЯценюк

Дата и время 04 апреля 2016 г., 21:44     Просмотры Просмотров: 1521
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.11625