АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -7°C
Днепр: -4°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -8°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -3°C
Ровно: -3°C

Чому серед українців став популярним новий вид подарунків – нерухомість

Чому серед українців став популярним новий вид подарунків – нерухомість
Чому серед українців став популярним новий вид подарунків – нерухомість

Українці розщедрилися на квартири. Від початку року охочих оформити договір дарування побільшало в середньому на 8%, підрахували фахівці.

Здебільшого обдаровують один одного найближчі родичі. Податків при оформленні угоди сплачувати не треба та й можна гарантовано забезпечити спадкоємця майном. Адже, всі права на таку квартиру матиме лише той, кому її подарували, навіть якщо він перебуває у шлюбі. До того ж нині, процедура оформлення такого договору значно спростилася.

При договорах дарування зараз вже не потрібна експертна оцінка, в тому випадку якщо не виникає оподаткування. Якщо дарують найближчі родичі один одному, то спрацьовує нульова ставка оподаткування і не потрібна експертна оцінка. Також не треба брати якихось додаткових довідок. Ви звертаєтеся до нотаріуса, він оформляє договір дарування і реєструє право власності за новим власником, – пояснив фахівець ринку нерухомості Віктор Несін.

Щедрість українців безмежна – дарують квартири навіть малознайомим особам. Близько третини таких договорів укладають люди без родинних зв’язків, зазначають фахівці. І одразу пояснюють, що таким чином приховують реальні угоди купівлі-продажу.

Проте від сплати податків таким чином все одно не уникнути. Людині, якій подарували житло і вона не є близьким родичем доведеться сплатити 5% від вартості угоди та півтора відсотки військового збору. До того ж, існує ризик залишитись ні з чим. Протягом року дарувальник має право односторонньо розірвати договір і повернути собі квартиру.

24tv.ua


Теги статьи: УкраинцыНедвижимость

Дата и время 05 апреля 2016 г., 10:35     Просмотры Просмотров: 1323
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.569348