АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -2°C
Днепр: 0°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -6°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Платіжна мережа ПриватБанка паралізована

Платіжна мережа ПриватБанка паралізована
Платіжна мережа ПриватБанка паралізована

Платіжна мережа Приватбанку не працює другий день поспіль через невдало проведене оновлення процесингу, повідомили у ПриватБанку.

 Вчора в післяобідній час у клієнтів Приватбанку почалися проблеми з доступом до своїх грошових коштів і рахунків. Як населення, так бізнес не могли проводити платежі, або знімати готівку оскільки "лягла" вся платіжна мережа найбільшого банку країни. 

Фактично добу клієнти позбавлені можливості безперебійно розрахуватися карткою за покупки в торговельних точках, або проводити платежі через онлайн-банкінг Приват24. Операції в банкоматах і терміналах самообслуговування з використанням карт також скасовувалися системою. У касах відділень банку у знятті готівки теж відмовляли.

Сьогодні о 10:26 за київським часом Дмитро Дубілет, директор з інформаційних технологій ПриватБанка, написав на своїй сторінці в Facebook, що проблему зі збоями по карткових платежах практично вирішено, і не працюють лише банкомати.

 

Проте кореспонденти НВ не змогли провести платіж через інтернет-банкінг. НВ звернувся до співробітника банку через онлайн-чат із питанням чи можна через відділення банку зняти кошти. "На жаль, на даний момент немає такої можливості [зняти готівку]. Рекомендую Вам очікувати, наші фахівці працюють над вирішенням цієї проблеми", - відповів співробітник банку о 10:50. І тільки об 11:24 тестовий платіж кореспондента НВ в системі Приват24 пройшов.

У банку пояснили перебої з невдало проведеними технічними роботами, а саме по оновленню процесингу, системи, яка виконує операції з платіжними інструментами: авторизація, моніторинг, збір, обробка та зберігання інформації, а також надання обробленої інформації учасникам розрахунків.

"У нас були заплановані регламентні роботи, які пішли не за планом. У відповідності з вимогами міжнародних платіжних систем, процесинг необхідно періодично оновлювати. Вчора, на жаль, вся система періодично давала збій. Зараз все працює крім банкоматів, але і вони подекуди працюють", - пояснює Дубілет.

Але, за словами Дубілета, в банкоматах інших банків клієнти можуть знімати готівку, або ж звертатися до каси у відділеннях банку. Вже після 14:00 в частині банкоматів Привату можна буде знімати кошти, сподівається банкір.

Українець інфо за матеріалами НВ


Теги статьи: Приватбанкприват банк

Дата и время 05 апреля 2016 г., 13:36     Просмотры Просмотров: 4530
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.848576