АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -3°C
Днепр: -2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -3°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 0°C

Ірина Геращенко: Що робити? Терміново повертати довіру

Ірина Геращенко: Що робити? Терміново повертати довіру
Ірина Геращенко: Що робити? Терміново повертати довіру

По - перше і попри все, дякуємо всім тим голандцям, які прийшли на референдум і сказали " ТАК!" . Серед них були і моі друзі та знайомі, які точно знають , що Украіна- це Європа і вчаться в нас мужності, зі своєі ситоі і багатоі краіни захоплюються нашою мужністю. А ми в них вчимося толерантності. В том числі і до іншоі думки, чи позиціі. Хоч іноді так важко іі визнати- цю іншу позицію. Як з референдумом, наприклад.

По - друге, звичайно, це поганий результат. Всі, хто знався на темі референдума, розумів, що він буде негативним. Бо електорат " НІ " був краще мобілізований і апріорі голосував не так проти Угод , як показував " дулю в кишені " самому ЄС: кількість євроскептиків зростає, міграційна криза, терор, економічні проблеми стають дуже серйозними викликами для ЄС. Наступне випробування - це референдум в Британіі... Також важливий фактор - це російська пропаганда та міцне лобі. Серед ініціаторів референдуму і активних агітаторів проти Украіни- чимало давніх друзів Кремля.

Але , очевидно, що ми очікували меньший розрив між НІ і ТАК. На рівні ,максимум, 15 відсотків. І ось це найголовніший виклик тепер і для Украіни, і для Нідерландів, і для ЄС.

Хто винен в такому жахливому розриві? Тут деякі колєги вже написали, що украінський президент. Правда, забули вказати, що по голандському ТБ кілька днів крутили ролик з бійками в ВР, зібраними до купи, в яких активну участь брали в т ч і деякі " оптимісти"... Забули пригадати і свій внесок в руйнування краіни . Але то таке.

Очевидно, що останній скандал з офшорами вплинув на результати , бо був в центрі уваги ЗМІ , в тому числі і в Голандіі. Так само як і всі останні подіі в Украіні- недієздатний уряд, популістський парламент, відсутність критичноі маси відповідальних подітиків і держслужбовців в усіх органах влади, корупція, безвідповідальність, " технократи", які , насправді , облажались і втекли у відпустку, слабаки, недосконала інформаційна політика, відсутність діалогу з суспільством. Це дуже погана оцінка всім , хто має відношення до інститутів влади в Украіні. Ми мали інтенсивний діалог з голандськими колегами всі ці останні місяці і тижні і дуже добре знали настроі. Ще раз наголошою, що й самі голандці не приховували- це голосування не лише на питання про Угоду, насправді, це голосування , підсвідомо , єврооптимістів і євроскептиків.

Що робити? Терміново почати працювати. Не ділити портфелі і виміряти в ефірах, зто більше винний в провалах, а почати працювати. Повертати довіру- суспільства і західних партнерів. А з Угодою і безвізовим режимом все буде добре, попри все.

P. S. Велика подяка всім представникам громадянського суспільства та всім тим, хто в останні тижні активно долучився до кампаніі " ТАК". Попри все, ви зробили колосальну роботу, аби голандці дізналися більше про Украіну і украінців.

Ірина ГЕРАЩЕНКО, народний депутат


Теги статьи: ГеращенкоГеращенко Ирина

Дата и время 07 апреля 2016 г., 13:52     Просмотры Просмотров: 1224
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Геращенко объявила бой беспределу с диппаспортами: Иванчука ждут проблемы
После Сенцова: еще два политзаключенных РФ написали мощные письма к украинцам
Скандал с Семенченко в Грузии: нардеп был с дипломатическим паспортом, но неофициально

За год из российских тюрем освободили трех украинцев
Сенцов и Карпюк получили письма из Украины
Киев намерен обсудить в Минске присутствие миссии ОБСЕ в Азовском море, – Геращенко

Украина готова помиловать 66 человек в обмен на 19 пленников на Донбассе
ЄС ухвалить Азовський пакет санкцій після дебатів, – Геращенко
«В их Украине все уже хорошо»: в сети жестко раскритиковали вице-спикера Геращенко за ее одеяния накануне Собора

Ирина Геращенко объяснила, почему договор о дружбе с Россией прекращен, а не расторгнут
РФ сорвала обмен пленными - Геращенко
Адвокат подтвердил перевод 21 украинского моряка в московское СИЗО "Лефортово"

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.136192