АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 26°C
Харьков: 25°C
Днепр: 27°C
Одесса: 31°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 24°C
Львов: 25°C
Ужгород: 29°C
Луцк: 26°C
Ровно: 26°C

“Стоп рубкам в лісах Києва!” – петиція до Київміськради

“Стоп рубкам в лісах Києва!” – петиція до Київміськради
“Стоп рубкам в лісах Києва!” – петиція до Київміськради

В Київській міській раді зареєстровано проект рішення за № 1589 від 31.03.2016 року “Про введення мораторію на вирубку зелених насаджень у межах природно-заповідного фонду міста Києва”, поданий депутатами Київської міської ради Валерієм Гуманенком, Олесею Пинзеник та Анатолієм Шаповалом. Автор петиції –Тетяна Андрійшина.

З метою збереження біорізноманіття та рідкісних видів тварин і рослин, що занесені до Червоної книги України, 23 червня 2015 року Київська обласна рада прийняла рішення № 968-49-XI “Про введення мораторію на вирубку лісів у межах природно-заповідного фонду Київської області”. 17 березня Закарпатська обласна рада прийняла аналогічне рішення. Таке ж рішення готують Волинська та Львівська обласні ради”, – йдеться в тексті.

Ініціатори петиції також повідомляють, що у багатьох лісових об’єктах природно-заповідного фонду Києва лісокористувачами проводяться суцільні “санітарні” рубки. Так, на території лісопаркового господарства “Конча-Заспа” (територія національного парку “Голосіївський” без вилучення у землекористувача) в 2014 році проводились такі суцільні “санітарні” рубки на площі 10,4 га, в 2015 році – на площі 23,8 га. Це – неприпустимо, підкреслюють депутати.

Суцільні санітарні рубки проводяться також у заказниках, які знаходяться на території Святошинського лісопаркового господарства, у декількох парках-пам’ятках садово-паркового мистецтва, у регіональному ландшафтному парку “Лиса гора”, інших природно-заповідних об’єктах столиці.

Наслідок суцільних санітарних рубок, на відміну від вибіркових рубок, – повне вирубування усіх дерев. Повністю також винищується підріст, що приводить до загибелі рідкісних тварин, рослин, птахів, занесених до Червоної книги України.

За інформацією авторів петиції, проведення суцільних санітарних рубок на об’єктах природно-заповідного фонду Києва щороку завдає збитків державі від 800 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Проектом рішення передбачається введення мораторію на суцільні рубки зелених насаджень в об’єктах природно-заповідного фонда міста Києва. Крім цього, документ містить положення про інформування лісокористувачів про недопущення здійснення суцільних рубок на території природно-заповідних об’єктів столиці.

Автори просять усіх небайдужих підтримати петицію, поставивши під нею свій підпис. Відкрити її можна тут: “Стоп рубкам в заповідних лісах Києва!”

nikorupciji.org

 


Теги статьи: Вырубка лесаЭлектронные петиции

Дата и время 07 апреля 2016 г., 13:58     Просмотры Просмотров: 1181
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Альфа Банку запретят работать в Украине, а со Святаша снимут депутатскую неприкосновенность
Под руководством директора Дарницкого лесопаркового хозяйства Явного происходит широкомасштабная вырубка киевских лесов – Береза
Уничтожение леса. Как ЕС стимулирует украинскую коррупцию

В Киевской области лесничий срубил дров больше чем на миллион гривен
В Белом доме создали петицию с призывом освободить Олега Сенцова
На сайте Белого дома разместили петицию об освобождении Сенцова

В центре Запорожья за три часа спилили 500 деревьев под охраной титушек: вместо сквера будет ТРЦ
ТРЦ вместо деревьев. В Запорожье дрон снял ужасающие последствия вырубки сквера
Ночью на Киевщине задержали два грузовых автомобиля по подозрению в незаконной вырубке и перевозке древесины

В Днепре просят полностью запретить продажу алкоголя и сигарет
Под Киевом массово вырубают лес под видом борьбы с короедами
Виталия Кличко просят не отменять запрет на сплошную вырубку деревьев в лесах Киева

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.360261