АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

“Стоп рубкам в лісах Києва!” – петиція до Київміськради

“Стоп рубкам в лісах Києва!” – петиція до Київміськради
“Стоп рубкам в лісах Києва!” – петиція до Київміськради

В Київській міській раді зареєстровано проект рішення за № 1589 від 31.03.2016 року “Про введення мораторію на вирубку зелених насаджень у межах природно-заповідного фонду міста Києва”, поданий депутатами Київської міської ради Валерієм Гуманенком, Олесею Пинзеник та Анатолієм Шаповалом. Автор петиції –Тетяна Андрійшина.

З метою збереження біорізноманіття та рідкісних видів тварин і рослин, що занесені до Червоної книги України, 23 червня 2015 року Київська обласна рада прийняла рішення № 968-49-XI “Про введення мораторію на вирубку лісів у межах природно-заповідного фонду Київської області”. 17 березня Закарпатська обласна рада прийняла аналогічне рішення. Таке ж рішення готують Волинська та Львівська обласні ради”, – йдеться в тексті.

Ініціатори петиції також повідомляють, що у багатьох лісових об’єктах природно-заповідного фонду Києва лісокористувачами проводяться суцільні “санітарні” рубки. Так, на території лісопаркового господарства “Конча-Заспа” (територія національного парку “Голосіївський” без вилучення у землекористувача) в 2014 році проводились такі суцільні “санітарні” рубки на площі 10,4 га, в 2015 році – на площі 23,8 га. Це – неприпустимо, підкреслюють депутати.

Суцільні санітарні рубки проводяться також у заказниках, які знаходяться на території Святошинського лісопаркового господарства, у декількох парках-пам’ятках садово-паркового мистецтва, у регіональному ландшафтному парку “Лиса гора”, інших природно-заповідних об’єктах столиці.

Наслідок суцільних санітарних рубок, на відміну від вибіркових рубок, – повне вирубування усіх дерев. Повністю також винищується підріст, що приводить до загибелі рідкісних тварин, рослин, птахів, занесених до Червоної книги України.

За інформацією авторів петиції, проведення суцільних санітарних рубок на об’єктах природно-заповідного фонду Києва щороку завдає збитків державі від 800 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Проектом рішення передбачається введення мораторію на суцільні рубки зелених насаджень в об’єктах природно-заповідного фонда міста Києва. Крім цього, документ містить положення про інформування лісокористувачів про недопущення здійснення суцільних рубок на території природно-заповідних об’єктів столиці.

Автори просять усіх небайдужих підтримати петицію, поставивши під нею свій підпис. Відкрити її можна тут: “Стоп рубкам в заповідних лісах Києва!”

nikorupciji.org

 


Теги статьи: Вырубка лесаЭлектронные петиции

Дата и время 07 апреля 2016 г., 13:58     Просмотры Просмотров: 1251
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

На Лесном в Киеве неизвестные самовольно вырубают лес
Лесник Черкасского военного лесничества за взятки вырубал деревья
Украинцы просят Порошенко не облагать налогами зарубежные посылки, чья стоимость выше 22 евро

Загадочный расстрел черных лесорубов: полиция Донетчины уже вышла на след нападавших
Киевляне просят вернуть ночную продажу алкоголя
Под Ялтой вырубили можжевельники из Красной книги

Аэропорт “Киев” (Жуляны) может ограничить ночные полеты
Возле особняка Злочевского вырубают государственный лес
Лесные пираты: из-за бумажной волокиты между чиновниками Украина теряет редкие карпатские леса

Петиция в защиту "112 Украина" и NewsOne появилась на сайте президента
Появилась петиция с требованием запретить марафоны в центре Киева
Закон о запрете не действует: В Карпатах продолжают вырубку редкого леса

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.15713