АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Кожним словом у побуті ми обираємо “русскій мір” чи вільну Україну

Кожним словом у побуті ми обираємо “русскій мір” чи вільну Україну
Кожним словом у побуті ми обираємо “русскій мір” чи вільну Україну

Це не перша моя війна. І зброя ( в традиційному розумінні ) практично не змінилась порівняно зі зброєю часів Афганської війни… Тоді чому так багато хлопців не витримують психологічно!? Навіть капелани, котрі мали би допомогати бійцям, іноді самі втрачають глузд! Гадаю справа в тому, що в Афганській ( чи будь-якій ) війні, котру веде ( чи вела ) Орда, завжди все логічно! Погано, чи добре, але просто і логічно : поряд побратими – вони хороші, там вороги – вони погані! Друзів від ворогів дуже легко відрізнити! Мова, спосіб життя, пріорітети,..

А тепер!? По ту сторону брустверу знаходяться люди, які говорять мовою, що мало чим відрізняється від мови волонтерів, котрі ось щойно привезли тепловізора, щоби український солдат не був уночі сліпим! Такою ж мовою, як сусід, котрий за останню пенсію купив берці, щоби український солдат не був босим! Та що там – такою ж мовою, як командир, котрий віддає наказ на вбивство “вчорашнього брата”! Хто тут поганий – ми чи вони!? Все нас переконує, що саме ми! Телебачання з москальськими серіалами, радіо з москальськими піснями, сусіди, а у декого навіть члени родини (бо вони дивляться все той же телевізор)… А що може переконати бійця в тому, що він на правильному боці!? Що його самопожертва не даремна!? Командири!? Так вони найчастіше закінчували ті ж заклади, що і ворог!..

В дитинстві, коли ми грались в “блідолиціх та індіанців”, всі прагнули бути саме індіанцями. А чому!? Може тому, що ми всі глибоко вивчили історію Америки!? Та ні. Тому, що ми дивились фільми про погано озброєних, але благородних, сильних та красивих зовні і всередині індіанців та гарно озброєних, але підступних і гидких блідолицих загарбників! Так то були ігри! А зараз!? Навіть, якщо хлопці десь і чули про історію наших взаємин з Московією… Про голодомори, соловки… Але ж коли то було!? А фільми, пісні, мову вони чують скрізь! По радіо, з телевізора, в побуті! І все це переконує українського вояка в тому, що москальська мова, москальські цінності це зовсім не погано! А націоналізм, це, в кращому випадку, ознака “вишиватності”, а в гіршому – антилюдяно!

Ось причина психологічних травм! Ось шо в решті решт може відвернути патріотів від ЗСУ, натомість приверне “морально стійких заробітчан” ! Котрі, на відміну від патріотів, знатимуть за що вони воюють! За 7.000 мінімум! За можливість знімати стресс “па-русскі”, за шматочок влади, котру дає автомат!.. То який захистник потрібен Україні!? Кожен українець, кожен волонтер чи інтетнеткористувач впливає на цей вибір! Кожним запитом москальською мовою чи постом в інтернеті! Кожним словом в побуті ми обираємо “русскій мір” чи вільну Україну! Тож “какаяразніцанакакомязикє” може перетворитись на “какаяразніцагдєспать”, “какаяразніцаштожрать”, а згодом і “какаяразніцагдєваєвать”!

Борис Гончар

z-gazette.com


Теги статьи: Русский мир

Дата и время 08 апреля 2016 г., 16:42     Просмотры Просмотров: 1221
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

“Львів – не українськомовне місто”: Фаріон жорстко рознесла “рускій мір”
Фашик Донецкий: Прыжок на грабли. Сделано на России
Гиркин: Сурков превратил Донбасс в помойку «русского мира»

В Украине развернут войну с пропагандой «русского мира» на телевидении
“Степан Бандера відстрілював таких”: Ірина Фаріон розкритикувала Садового
«Это не план Мюнхена, это план Кремля»: Порошенко о скандальном документе

Русский мир порохоботов и их Царя — политолог
"Аж страшно": россиянин рассказал правду о жизни в Крыму и сбежал с полуострова
Тышкевич: Белорусские власти будут выдавливать идеи "русского мира" из публичного пространства и мозгов белорусов

В 2014 году на Донбассе не было массового "ополчения": откровения пропагандиста "Новороссии"
"Интеграция в русский мир": журналистка рассказала о связи Медведчука с телеканалом для ОРДЛО
«В этом весь «русский мир»: известный блогер прокомментировал визит Монтян в Донецк

Комментарии:

comments powered by Disqus
02 апреля 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.230193