АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 21°C
Харьков: 24°C
Днепр: 27°C
Одесса: 28°C
Чернигов: 23°C
Сумы: 23°C
Львов: 21°C
Ужгород: 26°C
Луцк: 20°C
Ровно: 20°C

На ужгородському кладовищі підлітки згвалтували 13-річну школярку

На ужгородському кладовищі підлітки згвалтували 13-річну школярку
На ужгородському кладовищі підлітки згвалтували 13-річну школярку

Діти і підлітки проявляють подеколи надзвичайну жорстокість.

Про жорстокий випадок в мережі Фейсбукповідомила Інна Конар.

Так 11 лютого 2016р серед білого дня у проміжок часу з 14:30год до 17:00г на старому кладовищі, що знаходиться неподалік 16-типоверхівки у м.Ужгород була згвалтована 13-тирічна школярка хлопчиками, вік яких 15 років. Усе що робили із дівчинкою підлітки фільмували на телефон, - написала жінка.

Дівчинка зізналась мамі про факт насильства над нею майже через місяць. Школярка відмовлялась ходити в навчальний заклад. Виявилось, що малолітні насильники шантажували дівча, принижували її, знущались та розповсюджували по школі серед інших хлопців пікантні фото. Погрожували викласти знімки в соцмережі, відзначила Інна Конар. Саме таким чином через інших учнів школи фотографії потрапили у руки батьків та правоохоронних органів.

Є ще відеодокази із камер, надані офісами, що розташовані у 16-тіповерхівці. На кольорових записах з камер видно, як підлітки тягнуть у сторону кладовища дівча, що пручається. Що цікаво, поряд проходять люди (дідусь, якісь чоловіки, жінки) і жоден з них не втрутився на захист школярки.

Насильники із благополучних та забезпечених сімей. У школі вони вели себе зухвало. Відбирали в менших дітей телефони, кишенькові кошти, частенько були задіяні у бійках.

Один із хлопчаків рік тому зустрічався із цією дівчинкою. Видно із відеодоказів, як саме він стусає колишню подругу та грубо виштовхує її за 16-типоверхівку.

Тепер батьки малолітніх злочинців задіюють усі зв’язки аби врятувати своїх чад від відповідальності. Навчені насильники в один голос твердять, що школярка добровільно пішла із ними на кладовище та віддавалася усім гуртом, - написала Інна Конар.

Міліція вважає що доказів достатньо, однак є певною проблемою те, що дівча не одразу розповіло мамі про свою біду. Правоохоронці невпевнені чи понесуть кару злочинці, адже чимало чого залежить від суддів.

Було б добре, якби представники ЗМІ та активісти взяли розслідування цього злочину під контроль, - резюмувала жінка.

goloskarpat.info


Теги статьи: УжгородИзнасилование

Дата и время 09 апреля 2016 г., 15:19     Просмотры Просмотров: 2205
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.06556