АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: -5°C
Днепр: -2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -5°C
Львов: -8°C
Ужгород: -5°C
Луцк: -8°C
Ровно: -8°C

Дружина Клімкіна підтвердила, що її батько зрадив Україну

Дружина Клімкіна підтвердила, що її батько зрадив Україну
Дружина Клімкіна підтвердила, що її батько зрадив Україну

Кремлівські видання несподівано одностайно висвітлили скандальну ситуацію.

Ситуація навколо тестя міністра Павла Клімкіна – Генерала Юрія Васильовича Михайленка набула подальшого розвитку. Після того, як ІНФОРМАТОРповідомив про те, що родич міністра закордонних справ отримав нагороди від російських окупантів і продовжує носити їх на людях, у ЗМІ почалися викривальні статті про одіозного прихильника політики Кремля.

Раніше Клімкін у своїй декларації про доходи за 2015 рік вказав нову дружину – Михайленко Марину Юріївну. За даними на офіційному сайті президента України Петра Порошенка, Марина Михайленко є керівником департаменту Головного департаменту зовнішньої політики і європейської інтеграції Адміністрації президента, тобто пересікається по роботі зі своїм чоловіком. Також вона була в складі делегації України для участі в роботі 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2015 року.

Сама Михайленко на своїй сторінці у Facebook підтвердила, що її батько зрадив Україну і вона з ним, начебто, не спілкується майже два роки.
Однак, це повідомлення – єдине на її сторінці, і складається враження, що її сторінка суттєво “підчищена”, і більшість повідомлень стерті.

Окрім цього дивує дивна єдність російських ЗМІ, які однозначно показують пару Клімкіна і Михайленко – за їхню позицію назвали їх націоналістами, але про самі медалі і деталі скандалу не висвітлюють.
informator.news


Теги статьи: Михайленко Марина

Дата и время 11 апреля 2016 г., 12:47     Просмотры Просмотров: 3209
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.056056