АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -6°C
Днепр: -5°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -6°C
Львов: -3°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -3°C
Ровно: -3°C

Орест Сохар: І орал на дорожку. Яценюк висунув непристойну умову для відставки

Орест Сохар: І орал на дорожку. Яценюк висунув непристойну умову для відставки
Орест Сохар: І орал на дорожку. Яценюк висунув непристойну умову для відставки

...Я знаю, що звучить вульгарно. Але ще вульгарніше це виглядає у виконанні понад двохсот народних депутатів під натхненним керівництвом голови комітету Руслана Князевича та прискіпливим наглядом безпосередньо Володимира Гройсмана. А саме цю колективну процедуру збираються зробити Арсенію Петровичу на дорожку, аби не поминав лихом. Йдеться про нехитру пропозицію скасувати постанову ВР від 16 лютого, якою звіт КМУ було відхилено, а роботу самого Кабміну під проводом Яценюка було визнано незадовільною.

Депутати від "Народного фронту" не приховували, що де-факто ця підступна ініціатива йшла від них, оскільки Арсеній Петрович хоче мати чистий дембельський альбом. Ну знаєте, як то у солдатів: служив у "стройбаті", а на фото - весь такий собі Рембо, при зброї і на танку. Арсеній Петрович теж хоче піти на заслужений відпочинок героєм-реформатором, спасителем нації, але реальні результати його роботи геть зовсім інші. І за технологією дембельського альбому, хоче підрихтувати деякі факти зі своєї біографії, зокрема - постанову із парламентською "двійкою", як таку (цитую одного з депутатів "НФ") "що політично мотивована і не відповідає дійсності".

Після двох років корупції, трикратного падіння гривні, зменшення реального прожиткового мінімуму більшості українців у 4-6 разів, падіння всієї економіки, - от скажіть мені, - після всього цього, відкликання зазначеної постанови - це не групове задоволення гіпертрофованого політичного его Арсенія Петровича? І подивіться, з яким цинічним захватом стимулюється це его: на засіданні комітету ВР з правової політики та правосуддя голова Руслан Князевич з другої спроби проводить рішення про пакетне голосування трьох питань:

1. Задоволення прохання про відставку Яценюка;

2. Просто задоволення Яценюка (читай вище про его).

3. Обрання Гройсмана Яценюком.

Хочеш відправити Яценюка у відставку - задовольни його его. Бачиш Гройсмана главою Кабінету - роби те ж саме. Просто не хочеш розвалу коаліції... Ну, ви в курсі.

Панове, а хто із вас часом не зійшов із розуму від марнослав’я? Ви так часто любите згадувати Небесну Сотню і Майдан: хіба за це стояли люди? Тоді підіть далі та допишіть 4-м пунктом цієї ж постанови, що реформи - це девальвація гривні, знецінення доходів громадян, багатократний ріст цін і збагачення Миколи Мартиненка в прикупі. Тоді всі люди знатимуть, в чому реформаторська "заслуга" людини, яку з такими почестями відправляють у відставку.

Особливо я не розумію Петра Порошенка: для чого було влаштовувати цирк 16 лютого, коли можна було в лобову відправити Яценюка "без почестей" у відставку, але без двомісячного мазохізму, без приниження перед парламентом і особливо Гройсманом, який собі ціни скласти не може.

А ще протягом цих двох місяців всьому світові і при всьому українському народові було продемонстровано, наскільки ці люди, народні депутати, не довіряють один одному. Вони навіть відставку одного та призначення іншого збираються голосувати пакетом, аби хтось когось не кинув. І так само голосуватимуть, судячи з усього, за міністрів, аби всі фінансові потоки правильно розтеклися після натиснення  кнопок "за". Бо ще хтось когось кине в гонитві за покращення життя народу.

Але... Якщо навіть вони не довіряють одне одному, то чому повинні довіряти їм ми?!

П.С. Політикам не важливо, що відбувається насправді, важливо, що про них скажуть. І це таке високе оральне мистецтво, скажу я вам, говорити про великих людей кучеряві слова, аби їм краще жилося, навіть спокійніше йшлося у відставку. Хоча - будьте певні - ці політикі знають насправді, чого вони варті насправді. 

Орест Сохар

obozrevatel.com


Теги статьи: ЯценюкСохар Орест

Дата и время 14 апреля 2016 г., 09:36     Просмотры Просмотров: 1890
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Суд зобов’язав НАБУ відкрити кримінальне провадження про «пральню» Мін’юсту
Жена Яценюка устроилась на работу психологом
РФ развернула на границе с Украиной мощную группировку, но мы знаем ее слабые места, - Полторак

Масштабная коррупция в органах МВД – Сохар
Старі граблі: Як українці вісім років тому поховали себе на «виборах без вибору»
Куля в лоб говоришь? За эти преступления в нормальной стране Яценюка бы приговорили к высшей мере, - нардеп

Яценюк рассказал, почему продал телеканал "Еспресо"
Сергей Лещенко: «Доход Яценюка составил 1000 % за шесть месяцев!»
Як Порошенко та Яценюк поділили країну

Лиза Богуцкая: Почему на Майдане стреляли в простых людей, а не в Яценюка, Турчинова или Пашинского?
Олег Калита: «Аваков приготовил Жеваго “Эспрессо”
Посол США обвинила украинскую власть в тотальном саботаже борьбы с коррупцией

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.327265