АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -4°C
Днепр: -1°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -2°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Продовження судової епопеї з шахраєм-комбатом Семенченком

Продовження судової епопеї з шахраєм-комбатом Семенченком
Продовження судової епопеї з шахраєм-комбатом Семенченком

18 квітня 2016 року в Києво-Святошинському районному суді Київської області (м.Київ, вул. Мельниченка, 1) о 15 годині 40 хвилин суддя Ковальчук Л.М. здійснить чергову спробу розглянути позов найвідомішого українського шахрая Семена Семенченка про захист того, чого в нього немає й ніколи не було. Тобто, честі та гідності.

Позов заявлений до Інтернет-видання "Ракурс", Інформаційної аґенції "Обозреватель" і автора цих рядків у зв’язку з моїми статтями, в яких я розповідав про славний трудовий та бойовий шлях легендарного комбата – раніше судимого пройдисвіта Кості Грішіна, пише у своєму блозі Владимир Бойко.

Суд ніяк не може розпочати розгляд справи по суті, оскільки народний комбат і його адвокат Роман Титикало, подавши позовну заяву, тепер ховаються від правосуддя. 18 березня відбулось перше засідання, на якому я почав заявляти клопотання про залучення до матеріалів справи документів і направлення запитів. Почувши, про які саме запити й документи йдеться, адвокат Грішіна-Семенченка попрохав оголосити перерву "для уточнення правової позиції".

Але в наступне судове засідання 25 березня ані позивач Семенченко, ані його адвокат Титикало не з’явились. Ось розповідь про те, що відбувалось минулого разу.

Сподіваюсь, що адвокат Роман Титикало 18 квітня все ж таки з’явиться до суду й дасть можливість завершити розгляд моїх клопотань, які вже долучені до матеріалів справи. Зокрема, я прохатиму витребувати з м.Кривий Ріг особову справу "переселенця з Криму" Семена Семенченка.

Річ у тім, що в позовній заяві адвокат Титикало стверджує, що його клієнт у 2006 році переїхав з Севастополя до Макіївки Донецької області, де проживав разом з сім’єю як добропорядний громадянин (всупереч тому, що я писав про нього, як про відомого в Макіївці та Донецьку шахрая). У той же час Грішін-Семенченко, балотуючись на посаду міського голови Кривого Рогу, подав фальшиві документи й зареєструвався у Кривому Розі як переселенець з Криму. І це є підставою для відкриття щодо першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони ще одного кримінального провадження.

Прошу ознайомитись ще з двома моїми клопотаннями на додаток до тих, які я вже оприлюднював:

***
У Києво-Святошинський районний суд Київської області
вул. Мельниченка, 1, м.Київ, 03170

Відповідача:
БОЙКА Володимира Марковича,

у справу №369/105216-ц
(суддя Ковальчук Л.М.)

К Л О П О Т А Н Н Я

У провадженні Києво-Святошинського районного суду Київської області перебуває позовна заява Семенченка Семена Ігоровича про захист честі та гідності.

Зокрема, позивач вимагає спростувати поширену мною інформацію про те, що він має середню освіту й був прийнятий на дворічні курси "Драматургія і режисура телебачення" при Вищому державному університеті кінематографії ім. С.Герасимова у м.Москва (Російська Федерація) за підробленими документами, оскільки цей навчальний заклад призначений для надання другої вищої освіти, у той час як у позивача не було першої вищої освіти.

Натомість позивач публічно стверджує, що він має три вищих освіти, закінчив Всеросійський державний університет кінематографії в м.Москва, а оскільки це була його третя вища освіта, він при вступі до цього навчального закладу здав свій диплом про наявність у нього другої та першої вищої освіти. На доказ саме такої правової позиції позивача суд долучив до матеріалів справи надане мною інтерв’ю Семенченка С.І. газеті "2000".

Семенченко С.І. є публічною особою, він – народний депутат України, згідно з ч.5 ст. 17 Закону України "Про статус народного депутата України" є представником влади. У той же час у відкритих джерелах інформації відсутня біографія Семенченка С.І., а ті кілька автобіографічних рядків, які Семенченко С.І. подав до Центральної виборчої комісії, він сам під час реєстрації кандидатом на посаду міського голови Кривого Рогу публічно оголосив такими, що не відповідають дійсності.

Враховуючи, що я не можу самотужки витребувати письмові докази на підтвердження обставин, на які я посилаюсь в обґрунтування своїх заперечень проти позову, а Семенченко С.І. не долучив до позовної заяви докази на підтвердження своїх позовних вимог, -

п р о ш у :

направити в навчальний заклад "Высшие курсы кино и телевидения при Всероссийском государственном университете кинематографии им. С. Герасимова" (Россия, 129226 Москва, ул. Вильгельма Пика, д.3) запит чи навчався в період з 2005 по 2010 роки Грішін Костянтин Ігорович, 1974 року народження, уродженець м.Севастополь. У разі, якщо навчався – витребувати в засвідченій копії особову справу студента Грішіна К.І., зокрема його автобіографію та надані при вступі документи про освіту, відповідно до Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах, укладену в Мінську 22 січня 1993 року.

БОЙКО В.М.

***
У Києво-Святошинський районний суд Київської області
вул. Мельниченка, 1, м.Київ, 03170

Відповідача:
БОЙКА Володимира Марковича,

у справу №369/105216-ц
(суддя Ковальчук Л.М.)

К Л О П О Т А Н Н Я

У провадженні Києво-Святошинського районного суду Київської області перебуває позовна заява Семенченка Семена Ігоровича про захист честі та гідності.

Зокрема позивач вимагає спростування фрази "Власне, і в Макіївку Костя перебрався з рідного Севастополя, ховаючись від кредиторів". Більш того, Семенченко С.І. наразі зареєструвався в м.Кривий Ріг як вимушений переселенець з Автономної Республіки Крим, тобто як особа, що до березня 2014 року постійно проживала на території АР Крим або м.Севастополь, на доказ чого суд долучив до матеріалів надане мною інформаційне повідомлення.

Враховуючи, що я не можу самотужки витребувати письмові докази на підтвердження обставин, на які я посилаюсь в обґрунтування своїх заперечень проти позову, -

п р о ш у :

витребувати з Управлінні праці й соціального захисту населення виконавчого комітету Криворізької міської ради (пл.Радянська, 1, м.Кривий Ріг Дніпропетровська обл, 50101) в копії особову справу переселенця з Криму Семенченка Семена Ігоровича (ідентифікаційний номер 2718504398).

БОЙКО В.М.

ukrreal.info


Теги статьи: СеменченкоСемен Семенченко

Дата и время 16 апреля 2016 г., 11:07     Просмотры Просмотров: 1866
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Семенченко: палаточный лагерь готов к штурмам, а в воскресенье — Майдан
Это коллапс: Порошенко уже не доверяет никому, кроме начальника личной охраны — нардеп
Коломойский дал денег "Ньюзвану" на борьбу с властями

Касьянов: главная цель оппозиции – страшное разочарование – в майданах, лидерах, своих силах. Как это давно случилось в России
Почему в украинской политике много странных и не всегда адекватных экземпляров
Погиб украинский офицер: Семенченко обнародовал фото героя

Семен Семенченко: Как только мы начинаем какое-то доброе дело, выходят несколько человек и рассказывают «всю правду о Семенченко»
Активисты обещают блокировать все предприятия Порошенко, включая его СМИ
Давайте пойдём дальше, и все вместе откажемся от цукерок «Рошен». И тем самым объявим Петру Алексеевичу шах и мат, — Касьянов

Семенченко: З Києва завбачливо виїхали прем’єр -міністр, голова Верховної Ради, голова РНБО
Срок ультиматума истек. Сегодня ветераны АТО скажут Порошенко, что его ждет
Порошенко хочет спровоцировать обострение в зоне АТО – Семенченко

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.061253