АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -7°C
Харьков: -8°C
Днепр: -6°C
Одесса: 5°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -8°C
Львов: -6°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -6°C
Ровно: -6°C

У Приват24 стало небезпечно заходити зі смартфонів

У Приват24 стало небезпечно заходити зі смартфонів
У Приват24 стало небезпечно заходити зі смартфонів

Цього тижня одна із найкрупніших українських фінустанов «Приватбанк» змінила умови входу в клієнтську інтернет-систему «Приват24».

Раніше у треба було вводити номер телефону і пароль. Після цього на телефон приходив 6-значний код. Його теж треба було вписати у спеціальне вікно.

Зараз приходить 4-значний код. А в деяких випадках в систему можна увійти і без його введення. Але як виявилося, не для всіх пристроїв такі зміни позитивні.

"Пропонуємо такий вхід, коли впевнені, що це буде безпечно. Авторизація з СМС відтепер відбуватиметься у разі наших сумнівів", - пояснили у фінустанові.

Інтернет-система "Приватбанку" перевірена й постійно удосконалюється. Тому можливі зломи через зміну алгоритму входу малоймовірні, запевняють експерти.

"Це найкрупніший банк і в нього найбільш розвинена електронна система. Вони мають багато банкоматів і терміналів. У фінустанові не зацікавленні послаблювати захист своїх клієнтів. Замість 6 цифр код зробили 4-значним, щоб полегшити вхід. Люди допускали багато помилок, вводячи 6 цифр. Через це не могли увійти в систему", - пояснює "Знай" економіст Владислав Загородній.

За його словами, кількість цифр коду не вплине на безпеку.

"У терміналах "Приватбанку" треба вводити взагалі 3-значний код і ніяких проблем немає. Щодо входу без паролю, то це зумовлено різними IP-адресами. Якщо вона статична, банк банк не пропонуватиме ввести код із СМС. Якщо динамічна — вимагатиме. Статична свідчить про те, що вхід відбувається постійно з одного ком’ютера", - каже спеціаліст.

Однак економіст радить після нововведень не користуватися "Приват24" на смарфонах й інших мобільних пристроях із операційною системою Андроїд.

"Андроїди легко зламати в порівнянні із Windows. Зараз популяні багато вірусів, які сканують дані на таких сайтах, як "приват24" і переводять кошти на свої рахунки. Хвиля таких пограбувань вже прокотилася латинською Америкою. Зараз — у Західній Європі. Очевидно, скоро буде і в нас. Будь-які спрощення входу для хакерів і розробників вірусних програм вигідні. Тому краще використовуйте термінали цього банку. Їх стало дуже багато й рівень безпеки вони мають значно вищий, ніж "Приват24" для мобільних пристроїв" , - радить Владислав Загородній.

znaj.ua


Теги статьи: Приватбанкприват банкПриват24

Дата и время 17 апреля 2016 г., 22:10     Просмотры Просмотров: 3846
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.652086