АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 3°C
Одесса: 6°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Протистояння між бойовиками "ЛНР" набирають обертів

Протистояння між бойовиками "ЛНР" набирають обертів
Протистояння між бойовиками "ЛНР" набирають обертів

Протистояння між главою самопроголошеної "республіки" Плотницьким та "міністром" МДБ "ЛНР" Л.Пасічником загострюються.

Апаратна нарада "Ради міністрів" "ЛНР" 28 березня 2016 року, на якій Плотницький дав доручення керівникам силових структур припинити постачання контрабандного палива в "республіку", стала офіційним приводом конфліктної ситуації між МДБ "ЛНР" та главою "республіки".

15 квітня співробітниками "Генеральної прокуратури", спільно зі співробітниками фінансової поліції і МВС "ЛНР", у рамках оголошеної Плотницьким компанії по боротьбі з контрабандним постачанням ПММ на територію "ЛНР", за адресою: Краснодонський район, села Ізварине, вул. Клубна, 1, виявлена база зберігання контрабандних паливно-мастильних матеріалів.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" нелегальна база зберігання і перекачування контрабандних ПММ існувала ще за часів України. База функціонувала завдяки силовому прикриттю з боку корумпованих співробітників СБУ, які здійснювали контроль і приймали безпосередню участь у фінансових схемах щодо реалізації контрабандного палива. Наразі, контроль за діяльністю бази і реалізацією контрабандних ПММ здійснювався співробітниками МДБ "ЛНР".

На території бази співробітниками "правоохоронних органів" самопроголошеної республіки було виявлено 24 металеві ємності, об’ємом 62 000 літрів кожна та 2 ємності об’ємом 30 000 літрів.

Також, були виявлені 2 трубопроводи діаметром приблизно 100 мм., для незаконного перекачування палива. Трубопроводи були приховані під землею і прокладені в напрямку кордону. В результаті проведеної операції дані трубопроводи були демонтовані.

Операцію по виявленню бази зберігання контрабандних ПММ проводили співробітники "силових" структур лояльних до Плотницького. Загальний контроль здійснював голова "Ради міністрів ЛНР" Сергій Козлов, людина наближена до "глави республіки".

МДБ "ЛНР" та її очільник Л.Пасічник усунуті Плотницьким від проведення операції по боротьбі з контрабандним постачанням ПММ на територію самопроголошеної республіки. Справа в тім, що свого часу головний "чекіст" самопроголошеної "ЛНР" Леонід Пасічник обіймав посаду начальника підрозділу по боротьбі з контрабандою головного відділу управління СБУ в Луганській області. Роботу по "профілю" Пасічник продовжив і в якості "міністра державної безпеки ЛНР".

Між Плотницьким і МДБ "ЛНР" розгорнулася війна за контроль над контрабандними потоками паливно-мастильних матеріалів з території РФ. Підрив 04 квітня цистерн з паливом на залізничній станції "Краснодон" треба розглядати як один з елементів цієї війни, яка від декларативних заяв перейшла у фазу збройного протистояння. Для інформаційного прикриття проведеної диверсійної акції МДБ "ЛНР" була поширена інформація про причетність до диверсії української ДРГ та проукраїнського підпілля.

05 квітня українські ЗМІ повідомили про те, що вибух цистерн з паливом в окупованому Краснодоні —  це робота українських партизан. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Стоп Терор""Семен Кабакаєв.

Дмитро Снєгирьов

obozrevatel.com


Теги статьи: ПасичникПлотницкий ИгорьЛНР

Дата и время 18 апреля 2016 г., 10:27     Просмотры Просмотров: 766
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Рада отказалась признать "ДНР" и "ЛНР" террористическими организациями
Отновороссили и бросили: что стало с ДНР и ЛНР. Репортаж
В оккупированном Луганске пьяные боевики устроили ДТП

В Vodafone отреагировали на отсутствие связи в "ДНР" и "ЛНР"
В СБУ розповіли, де ховається Плотницький - АТО
В Луганской области жестоко убили ребенка

В СБУ рассказали, где скрывается Плотницкий после переворота в "ЛНР"
Главари "ЛДНР" в Минске признали свою ущербность - Бессмертный
«Никогда не думал, что в моем городе меня будут бить и пытать люди, с которыми я 19 лет ходил одними и теми же улицами» — Освобожденный из заложников

"Прострелить голову": россияне в "ЛНР" пошли на радикальные меры из-за топлива
Командиры «ЛНР» ради наживы подрывают тела погибших боевиков
Опубліковані фото розграбованих бойовиками «ЛНР» українських супермаркетів

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 января 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.084669