АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Протистояння між бойовиками "ЛНР" набирають обертів

Протистояння між бойовиками "ЛНР" набирають обертів
Протистояння між бойовиками "ЛНР" набирають обертів

Протистояння між главою самопроголошеної "республіки" Плотницьким та "міністром" МДБ "ЛНР" Л.Пасічником загострюються.

Апаратна нарада "Ради міністрів" "ЛНР" 28 березня 2016 року, на якій Плотницький дав доручення керівникам силових структур припинити постачання контрабандного палива в "республіку", стала офіційним приводом конфліктної ситуації між МДБ "ЛНР" та главою "республіки".

15 квітня співробітниками "Генеральної прокуратури", спільно зі співробітниками фінансової поліції і МВС "ЛНР", у рамках оголошеної Плотницьким компанії по боротьбі з контрабандним постачанням ПММ на територію "ЛНР", за адресою: Краснодонський район, села Ізварине, вул. Клубна, 1, виявлена база зберігання контрабандних паливно-мастильних матеріалів.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" нелегальна база зберігання і перекачування контрабандних ПММ існувала ще за часів України. База функціонувала завдяки силовому прикриттю з боку корумпованих співробітників СБУ, які здійснювали контроль і приймали безпосередню участь у фінансових схемах щодо реалізації контрабандного палива. Наразі, контроль за діяльністю бази і реалізацією контрабандних ПММ здійснювався співробітниками МДБ "ЛНР".

На території бази співробітниками "правоохоронних органів" самопроголошеної республіки було виявлено 24 металеві ємності, об’ємом 62 000 літрів кожна та 2 ємності об’ємом 30 000 літрів.

Також, були виявлені 2 трубопроводи діаметром приблизно 100 мм., для незаконного перекачування палива. Трубопроводи були приховані під землею і прокладені в напрямку кордону. В результаті проведеної операції дані трубопроводи були демонтовані.

Операцію по виявленню бази зберігання контрабандних ПММ проводили співробітники "силових" структур лояльних до Плотницького. Загальний контроль здійснював голова "Ради міністрів ЛНР" Сергій Козлов, людина наближена до "глави республіки".

МДБ "ЛНР" та її очільник Л.Пасічник усунуті Плотницьким від проведення операції по боротьбі з контрабандним постачанням ПММ на територію самопроголошеної республіки. Справа в тім, що свого часу головний "чекіст" самопроголошеної "ЛНР" Леонід Пасічник обіймав посаду начальника підрозділу по боротьбі з контрабандою головного відділу управління СБУ в Луганській області. Роботу по "профілю" Пасічник продовжив і в якості "міністра державної безпеки ЛНР".

Між Плотницьким і МДБ "ЛНР" розгорнулася війна за контроль над контрабандними потоками паливно-мастильних матеріалів з території РФ. Підрив 04 квітня цистерн з паливом на залізничній станції "Краснодон" треба розглядати як один з елементів цієї війни, яка від декларативних заяв перейшла у фазу збройного протистояння. Для інформаційного прикриття проведеної диверсійної акції МДБ "ЛНР" була поширена інформація про причетність до диверсії української ДРГ та проукраїнського підпілля.

05 квітня українські ЗМІ повідомили про те, що вибух цистерн з паливом в окупованому Краснодоні —  це робота українських партизан. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Стоп Терор""Семен Кабакаєв.

Дмитро Снєгирьов

obozrevatel.com


Теги статьи: ПасичникПлотницкий ИгорьЛНР

Дата и время 18 апреля 2016 г., 10:27     Просмотры Просмотров: 1061
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Бой под Золотым: террористы передали Украине тело Героя ВСУ
Фашик Донецкий: Восстановление Донбасса или сказки для биомассы
58 тонн мелочи в мешках: В водоканале рассказали, как «ЛНР» рассчитывается за воду

Атака под Золотым: Боевикам озвучивали план «наступления на укр*пов», а потом бросили
Боевики «ЛНР» заявили, что тело погибшего военного ВСУ у них
Украина в ОБСЕ: Террористы готовились к атаке на Золотое заранее

Билецкий: Как капитулировать, чтобы никто не заметил
"Сохранят свои посты": Пристайко удивил заявлением о выборах на Донбассе
Песков прокомментировал заявление Зеленского о патрулировании границы на Донбассе

"Заставили служить против "ЛНР": террористы взяли в плен "агента Яроша"
Немчинов Максим: хай живе «Роттердам-плюс»! Часть 2
«Вся Донецкая область была бы наша»: Ходаковский обвинил боевиков неактивное население

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 февраля 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.931696