АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Скандал на "Голосі країни-6": Вакарчук різко поставив на місце Потапа за неповагу до української пісні

Скандал на "Голосі країни-6": Вакарчук різко поставив на місце Потапа за неповагу до української пісні
Скандал на "Голосі країни-6": Вакарчук різко поставив на місце Потапа за неповагу до української пісні

С. Вакарчук: "Українська культура і українська держава не зводяться до ідеї, хто тут народився або хто як говорить. Це земля, яку люблять і відчувають всі, хто на ній зараз знаходиться і живе".

У восьмому епізоді шоу "Голос країни", учасники команди Святослава Вакарчука Чингіз Мустафаєв з Азербайджану і нігерієць Аняня Удогво виконали пісню "Реве та стогне Дніпр широкий", чим викликали сміх у Потапа. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Після закінчення пісні у виконанні Чингіза і Аняні, Потап подякував їм за виступ, зазначивши, що пісня звучала дуже добре. Втім, співак сказав, що час від часу учасники "заходили за червону лінію", мова йде про акцент, адже українською обидва з учасників володіють погано, і це було "трохи смішно".

Слова Потапа викликали у Святослава Вакарчука шквал емоцій, і він сказав про те, що люди, народжені в Україні часто не вміють цінувати українську пісню, яку він вважає однією з кращих в світі. Співак зазначив, що за останнє десятиліття вітчизняна музика перетворилася на шароварщину, яку виконують "під горілку" і це у нього викликає і сміх, і сльози.

"Українська культура і українська держава не зводяться до ідеї, хто тут народився або хто як говорить. Це земля, яку люблять і відчувають всі, хто на ній зараз знаходиться і живе.

Такі, як Ваня (Дорн. - Ред.), які приїхали з іншої країни, а сьогодні прославляють Україну, незалежно від того, якою мовою вони співають. Такі як Аняня і Чингіз, які, так з акцентом, так по-своєму, але так щиро заспівали сьогодні.

Я вважаю за краще мати в цій країні таких співаків - ці дві людини для мене були сьогодні більше українськими, ніж ті, хто розповідає, як любить свою країну і кожен день її обкрадає, або кожен день формально виходить на сцену, щоб заробити черговий гонорар", - сказав співак.

Після цього Вакарчук зазначив, що йому "зараз не до вибору" і наказним тоном звернувся до присутніх: "Підніміть руку, хто вважає, що щось було смішно сьогодні".

Глядацька зала і зіркові тренери затихли в напруженій тиші. І тільки Потап підняв руку. Незважаючи на цей жест, Вакарчук проігнорував Потапа і сказав, що його музичний вибір - Аняня.

Потім ведучий шоу Юрій Горбунов подякував Вакарчука за слова, які він висловив, зазначивши, що "іноді ми забуваємо про головне". У свою чергу, Тіна Кароль, яка протягом усього цього часу мовчала, встала і зааплодувала разом з глядачами.


Теги статьи: Вакарчук

Дата и время 18 апреля 2016 г., 14:48     Просмотры Просмотров: 2462
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
03 апреля 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.00088