АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 22°C
Харьков: 22°C
Днепр: 24°C
Одесса: 25°C
Чернигов: 22°C
Сумы: 22°C
Львов: 19°C
Ужгород: 24°C
Луцк: 19°C
Ровно: 20°C

Помер тернопільський нардеп трьох скликань

Помер тернопільський нардеп трьох скликань
Помер тернопільський нардеп трьох скликань

Перестало битись серце відомого тернополянина, українського радянського діяча, депутата Верховної Ради УРСР 8-10-го скликань Василя Горішного. Він помер на 78-му році життя, поховають його сьогодні на кладовищі в Підгородньому.

Василь Михайлович народився у сім’ї знаного на всю Зборівщину коваля Михайла Горішного 6 травня1938 року в Білоголовах. Восьмирічну освіту здобув у рідному селі, а середню - в Оліїївській школі. Після цього навчався у Золочівському ремісничому училищі. А фах економіста здобув у Тернопільському фінансово-економічному інституті.

Він тривалий час працював слюсарем на Тернопільському комбайновому заводі, згодом був висунутий владою в народні обранці. Будучи депутатом Верховної Ради УРСР 8-10-го скликань, Василь Горішний лобіював на усіх рівнях інтереси громади нашого міста, свого підприємства і Тернопілля. В 70-80-ті роки минулого століття здійснив вагомий внесок у розбудову нашого міста, його промислової інфраструктури і соціальної сфери.

Завдяки плідній співпраці з міністрами та іншими тогочасними державними діячами колишньої УРСР, Василь Михайлович разом з керівниками Тернополя і краю "вибивав", як тоді говорили, кошти на розбудову житла для тернополян, розвиток комунального господарства обласного центру, промислової і транспортної галузей регіону, сприяв зведенню нових шкіл і культурно-мистецьких об’єктів. Горішний не шкодував ані часу, ані власного здоров’я, щоб допомогти тернополянам з житлом та у вирішення їхніх проблем, пише «Тернопіль вечірній».

Він був чудовим сім’янином і добрим батьком, разом з дружиною виховали сина і доньку, якими гордився до кінця своїх днів. Особливих статків за життя Василь Горішний не надбав, адже у першу чергу завжди думав про інших. Вічна пам’ять славному тернополянину…

http://ternopoliany.te.ua/


Теги статьи: ТернопольГоришный Василь

Дата и время 19 апреля 2016 г., 15:39     Просмотры Просмотров: 1237
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.119392