АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -8°C
Днепр: -5°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -9°C
Львов: -3°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

Ну от і все. Міф про очищення судової влади у діючому складі повністю розвіяний

Ну от і все. Міф про очищення судової влади у діючому складі повністю розвіяний
Ну от і все. Міф про очищення судової влади у діючому складі повністю розвіяний

Ну от і все. Вчора для мене повністю був розвіяний міф про кваліфікаційне оцінювання як спосіб очищення судової влади від тих, хто не гідний бути суддею.

Вчора ВККС оцінювала суддів Апеляційного суду Київської області. 8 з 9 успішно його пройшли і підтвердили право здійснювати правосуддя.http://sud.ua/.../89729-vosem-iz-devyati-sydej-apellyatsionno...

Серед цих суддів і Журба Сергій Олександрович.

Це суддя, який ще до закінчення Революції гідності встиг підтвердити свою лояльність режиму і залишив в силі очевидно незаконне рішення першої інстанції про позбавлення прав керування за поїздку до Межигіряhttp://www.reyestr.court.gov.ua/Review/47083784

Ми з АвтоМайдан - AutoMaidan у грудні 14 року були у цього судді і він нам прямо збрехав, що виніс таке рішення, бо водій на суді визнав свою вину, що не відповідає дійсності (ось рішенняhttp://reyestr.court.gov.ua/Review/37051303). До речі, виявилось, що Журба любитель колекціонувати зброю часів 2 світової, якою заставлений цілий кабінет цього служителя Феміди.https://www.facebook.com/automaidan/posts/881620171849332

Важливо відзначити, що на цього суддю я сам подавав заяву у ТСК на підставі ЗУ "Про відновлення довіри до судової влади". Ця заява залишилась нерозглянутою і зараз перебуває на розгляді Вищої ради юстиції. Окремо ми написали у ВККС відповідне звернення про цей факт від Єгор Соболєв. Чесно кажучи я розраховував, що це стане підставою для відкладення рішення, як це ВККС робила стосовно суддів, де є кримінальні провадження.

Але виходить, що для ВККС це не має жодного значення і відкладення остаточного висновку відбувається лише у тому випадку, коли стосовно судді є підозра (а таких лише 14).

ВРЮ теж вже сформувала практику, що винесення одного незаконного рішення не є порушенням присяги. Отже суддя Журба не ЗАЗНАЄ ЖОДНОГО ПОКАРАННЯ і може спокійно і довічно продовжувати вершити правосуддя.

Очевидно, що таке ж рішення буде і стосовно інших суддів, справи яких ще не розглянуті ВРЮ (а таких - понад 260). Зокрема, завтра ВККС буде проводити оцінювання суддів Дриги, Габрієля, а також їх колишнього голови Гриненка.

То чи можливе у нас очищення судової влади діючими органами у діючому складі по діючих процедурах ?

Зате громадськість може спостерігати за цим театром по телевізору у їдальні ВККС, жувати бутерброди з чаєм і на відверту брехню суддів (як це було з суддею Царевич) реагувати лише постом у ФБ. Це все, що вправі робити громадськість відповідно до діючої процедури оцінювання.

А тим часом ВККС вже майже 1,5 року не може розглянути більше 10 скарг на голову Апеляційного суду Черкаської області Бабенка В.М., який погрожував судді Бондаренку за винесення ним законного рішення. По більшості скарг вже пройшли строки розгляду. Тепер я розумію, що у Бабенка великі шанси пройти оцінювання, а от у Бондаренка, який пішов проти системи - не факт. http://fakty.ua/215738-skandalnogo-predsedatelya-apellyacio...

Роман МАСЕЛКО, адвокат "Автомайдану"


Теги статьи: СудьяСудьиЖурба Сергей

Дата и время 20 апреля 2016 г., 13:40     Просмотры Просмотров: 2114
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.065172