АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Замість власників незаконно зведених палаців у Києві судять активістів

Замість власників незаконно зведених палаців у Києві судять активістів
Замість власників незаконно зведених палаців у Києві судять активістів

Друзі, завтра 20 квітня о 10.30 мене будуть судити у Шевченківському районному суді м. Києва.

Це продовження тиску на мене замковолодарів, які “віджали” у киян берег Дніпра на Оболоні та здійснили самочинне будівництво маєтку у прибережній захисній смузі великої ріки (30м від розрізу води), – написала депутат Київміськради Олена Єскіна у Фейсбуці. 

Під час своєї депутатської каденції, незважаючи на багаточисленні спроби мене залякати або домовитися, я зайняла принципову позицію та заблокувала прийняття завідомо неправомірних рішень на робочій групі, комісіях та сесіях попереднього складу Київради, а також домоглася порушення відповідного кримінального провадження.

Зрозуміло, що згідно з чинним законодавством (Земельним та Водним кодексами) в межах 100м від розрізу води великої ріки не можна не лише щось будувати, але й займатися садівництвом та городництвом.

Як розповідають місцеві мешканці, маєток із замком належить помічнику відомого кримінального авторитета, який, не обмежившись погрозами, підірвав будівлю одного з керівників прилеглого дачного кооперативу, примусив останнього забрати із суду позов щодо самовільно захопленої земельної ділянки.

Замок на Оболоні. Берег Дніпра

Актуальність питання щодо моєї нейтралізації полягає у тому, що проект рішення щодо протиправної легалізації самобуду на самовільно захопленій земельній ділянці зараз знову перебуває на розгляді комісій новообраної Київради. І лоббі у земельній комісії є неймовірно потужним!

Лише надання максимального розголосу може допомогти відбити берег Дніпра як на Оболоні,  так і в інших місцях на території Києва!

P.S. Для кращого розуміння ситуації наводжу деякі свої попередні пости з зазначеного питання.

10.02.16
Нещодавно “оновлена” земельна комісія вчора збиралася проголосувати за легалізацію протиправно захопленої земельної ділянки на березі Дніпра з побудованим на ній шикарним маєтком, незважаючи на кримінальну справу проти правопорушників та відмову попереднього складу Київської міської ради приймати завідомо неправомірне рішення. А нахабні власники самобуду подають до суду на мене та Олену Притулу (головного редактора «Української правди»)

9 лютого 2016 року на земельній комісії дивним чином знов з’явилося скандальне питання щодо протиправної легалізації САМОВІЛЬНО ЗАХОПЛЕНОЇ та ЗАБУДОВАНОЇ й обнесеної капітальним парканом земельної ділянки в межах прибережної захисної смуги Дніпра (30 м від розрізу води) по вул. 2га Лінія, діл.17-а площею 0,0872 в Оболонському районі м. Києва (поряд з кооперативом “Чорнобилець”) громадянкою Розовик Оленою Леонідівною.

Ця ділянка є однією з трьох на території згаданого маєтку з замком, про який я неодноразово писала під час своєї каденції депутата Київради VII скликання (мій пост від 24.06.15р), і знаходиться посередині. Крайня ліва самозахоплена ділянка (також обнесена парканом) на легалізацію поки не подається.

Не зрозуміло лише, чому  Департамент земельних ресурсів замість того, щоб, відповідно до своїх посадових обов’язків, виявляти самозахоплення та повертати землю киянам, готує документи щодо легалізації зазначеного порушення та безкоштовної передачі безцінної київської землі нахабній правопорушниці. Чому цей проект рішення знов виноситься на земельну комісію???

Можливо, співробітники Департаменту взагалі не бачили статті 60 та 61 Земельного Кодексу, відповідно до яких, у 100м зоні великої річки не можна надавати ділянок не лише для будівництва, але і для садівництва у тому числі.

Минулий склад Київради не наважився підтримати правопорушників, робоча група при земельній комісії, куди я входила (головою був Sergei Levada ), детально вивчала зазначене питання та зафіксувала відповідні порушення чинного законодавства, зокрема, Земельного та Водного кодексів України з боку громадянки Розовик та проголосувала за відмову у наданні їй ділянки. Більше того, за моєю заявою було порушено відповідне кримінальне провадження.

Проте вчора нова земельна комісія Київради під керівництвом пана Міщенка (який, до речі, дуже уважно вислуховував мою думку з інших питань), не забажала навіть дати мені можливість донести до їх відома результати нашого дослідження та висновки з цього питання.

Було дивно спостерігати, як депутат Непоп ще на першій хвилині мого виступу  дав команду своїм колегам включити мікрофони, щоб мій відключився, й перебивати, а пан Міщенко агресивно перервав на півслові. Лише через те, що ми здійснювали фото та відео зйомку процесу голосування, не вистачило десь одного голосу для ухвалення рішення на користь правопорушників. Обурило, що ніхто з депутатів земельної комісії не голосував проти!!! Чотири особи утрималося. Справа пішла на екологічну комісію, яка, сподіваюся, буде більш принциповою.

Крім того, для посилення тиску громадянка Розовик подала до суду на мене та головного редактора «Української правди» Олену Притулу (дуже вдячна «Українській правді» та всім ЗМІ, які висвітлювали цю скандальну ситуацію у минулому році) щодо нібито перешкоджання її законним правам та інтересам, а також захисту своєї честі, гідності та ділової репутації.

Дуже прошу киян та ЗМІ не залишатися байдужими – лише надання максимальної публічності цій ситуації зможе врятувати берег Дніпра від протиправного будівництва, а також масової легалізації самозахопленої землі та самобудів.

Олена Єскіна, Фейсбук


Теги статьи: ЗастройщикЗастройкаЕскина ЕленаЕскинаКиев

Дата и время 21 апреля 2016 г., 09:49     Просмотры Просмотров: 1500
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.393184