АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 25°C
Харьков: 30°C
Днепр: 33°C
Одесса: 34°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 29°C
Львов: 22°C
Ужгород: 25°C
Луцк: 23°C
Ровно: 22°C

Апеляційний суд скасував вирок всесвітньо відомому акеордеоністові Ігорю Завадському

Апеляційний суд скасував вирок всесвітньо відомому акеордеоністові Ігорю Завадському
Апеляційний суд скасував вирок всесвітньо відомому акеордеоністові Ігорю Завадському

20 квітня суддя Апеляційного суду м. Києва Микола Худик оголосив рішення колегії суддів у справі всесвітньо відомого акордеоніста Ігоря Завадського, його концертного директора Андрія Бригіди та водія Андрія Бойка.

Адвокати підсудних просили Апеляційний суд визнати їх невинуватими у зв’язку з відсутністю події злочину, повідомляє Харківська правозахисна група.

Апеляційна скарга частково задоволена: вирок Подільського районного суду, яким Ігор Завадський був засуджений на 13 років позбавлення волі, Андрій Бригіда - на 7 років позбавлення волі, Андрій Бойко - на 3 роки обмеження волі, скасований. Причина - грубі порушення кримінально-процесуального законодавства, допущені судом першої інстанції, які унеможливлюють винесення вироку. Справа спрямована до Подільського районного суду на новий судовий розгляд.

Колегія суддів відмовила в задоволенні клопотання адвоката Анни Литвин про заміну запобіжного заходу утримання під вартою в СІЗО на поручительство і залишила Ігоря Завадського під арештом до 18 червня. Взяти Ігоря на поруки намагалися народна артистка України Раїса Недашківська, народний депутат України Микола Княжицький та директор ХПГ Євген Захаров.

Завадський перебуває в СІЗО вже більше чотирьох років, і чим довше він буде там знаходитися, тим більше буде порушуватися стаття 5 Європейської конвенції з прав людини. Внаслідок катувань в день арешту він поступово втрачає зір.

uainfo.org


Теги статьи: Завадский ИгорьАпелляционный суд

Дата и время 21 апреля 2016 г., 12:33     Просмотры Просмотров: 1369
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053574