АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -10°C
Харьков: -10°C
Днепр: -10°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -10°C
Львов: -6°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -6°C
Ровно: -6°C

У "діамантового" Корнійця вдома були копії особистих документів Шокіна

У "діамантового" Корнійця вдома були копії особистих документів Шокіна
У "діамантового" Корнійця вдома були копії особистих документів Шокіна

Під час обшуку у "діамантового" прокурора Олександра Корнійця були вилучені копії особистих документів звільненого генпрокурора Віктора Шокіна, серед яких паспорти, документи на нерухомість.

Про це йдеться у протоколі огляду речей, вилучених у Корнійця під час обшуку, що є у розпорядженні "Української правди".

Протокол датований 6 липня 2015 року.

Згідно з документом, за місцем проживання Корнійця у Софіївській Борщагівці було вилучено пакет чорного кольору, у якому і були знайдені документи.

У пакеті також лежав телефон iPhone 6, який, за документом, належить дружині прокурора Світлані Корнієць. Згідно з протоколом, у цьому телефоні було знайдено смс-повідомлення від 5 липня на адресу абонента, підписаного "Оксана Шокіна" зі словами "у нас обшук". ЗМІ писали, що цивільну дружину Шокіна звуть Оксана Гриневич.

Серед документів, знайдених у Корнійця були копії двох українських паспортів  на ім’я Віктора Шокіна. Один виданий у лютому 1997 року, інший  - 28 лютого 2012 року. Номери паспортів відрізняються. В обох вказана одна й та сама адреса проживання.

 
 
 

Крім того, серед вилучених документів був аркуш паперу з друкованим текстом, де вказується, ідентифікаційний номер Шокіна, зазначається, що він не є підприємцем і має у власності як фізична особа 3 земельні ділянки з 2001 року.

У протоколі також зазначена копія свідоцтва про право власності на житловий будинок Віктора Шокіна. У списку документів  копії поверхового плану цього будинку та державного акту на право власності на землю, виданого на ім’я Шокіна.

Також серед документів є копія договору купівлі-продажу  Шокіним квартири по вулиці Ярославів Вал, та довідка БТІ про право власності Шокіна на згадану квартиру.

У колишнього підлеглого Шокіна було знайдено копію свідоцтва про розірвання шлюбу Віктора Шокіна із Таїсією Литвин, датоване 28 грудня 2011 року.

Також у Корнійця, згідно з документом, вилучено дозвіл на зберігання зброї на ім’я Віктора Шокіна.

Також серед вилучених документів є копія дозволу на носіння зброї, видана на ім’я екс-прокурора Лотюка Степана Васильовича. Коли він був прокурором Києва, Шокін був слідчим з особливо важливих справ.

Водночас у четвер після допиту екс-заступник генпрокурора Віталій Каськозаявив, що після його звільнення Генпрокуратура затягує розслідування "діамантових прокурорів".

За його словами, деякі кримінальні провадження щодо "діамантових прокурорів" були готові до направлення до суду, але досі лежать в ГПУ.

Крім того, за словами Каська, "британська сторона не отримала додаткового запиту про правову допомогу" щодо  інформацію про оплату освіти дочки Корнійця.

"Хоче вони (британська сторона) дуже хотіли надати додаткову інформацію. Це є свідченням, що провадження щодо діамантових прокурорів заминається", - сказав Касько.

 
 
 
 
 
 
 

Як відомо, 5 липня 2015 року у Корнійця та Володимира Шапакіна було проведено обшуки.

Пізніше заступники Генпрокурора Давід Сакварелідзе і Віталій Касько звинувачували Шокіна у перешкоджанні розслідування справ Корнійця і Шапакіна.

Конфілкт Шокіна і двх його заступників закінчився тим, що Касько пішов у відставку. А Сакварелідзе Шокін звільнив у день голосування ВР за його відставку.

Сакварелідзе заявив, що Корнієць був "керуючим справами" Шокіна.

Українська правда


Теги статьи: Шокин ВикторШокинКорниец Александралександр корниец

Дата и время 21 апреля 2016 г., 17:24     Просмотры Просмотров: 1270
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

«Вторая ходка» Мосийчука
Суд переходить до дослідження доказів у «сміттєвій справі» екс-зампрокурора області Корнійця
Миллион для Ляшко. Как Радикальная партия стала ручной оппозицией. Новые откровения Онищенко

Птенцы Шокина возвращаются
Антикоррупционер Шабунин задекларировал почти миллион гривен и смирительную рубашку
Замах на Шокіна: розслідувати не можна зупинити

Луценко поделился перспективами расследования дела о покушении на Шокина
Сакварелидзе: Петр Алексеевич,дайте реальные полномочия для борьбы с коррупцией и я покажу, как это по-настоящему делается
"Шокин против Украины". Как и зачем экс-генпрокурор пытается через ЕСПЧ вернуться в свое кресло

Михаил Подоляк: «Нашей элите в подобных случаях стоит просто молчать»
Шокин: Байден обозвал мою покойную маму с..кой
Американская дочь Виктора Шокина подает в суд на Джо Байдена за «сукиного сына»

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.06078