АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -5°C
Днепр: -3°C
Одесса: 3°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -6°C
Львов: -7°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -7°C
Ровно: -7°C

"Кормушки" більше не буде. Система змінюється

"Кормушки" більше не буде. Система змінюється
"Кормушки" більше не буде. Система змінюється

"Контрреволюція strikes back: екс-міліціонери намагаються через суд скасувати переатестацію". Такі і дуже схожі заголовки заполонили ЗМІ останніми днями.

Отже, давайте розбиратися.

У середу, 20 квітня, в Окружному адміністративному суді Києва почався розгляд позову Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова про визнання незаконним наказу №1465 від 17 листопада 2015 року про переатестацію співробітників МВС. Тричі порадившись у нарадчій кімнаті, Суд засідання переніс на 15 червня. Розбирається в тонкощах. Хоча відповідність підзаконного акту Закону - прерогатива Конституційного Суду. Але то не єдині "білі нитки" цієї справи.

У мене виникає цілком логічне запитання: яке відношення мають профспілковці ОВС до новоствореного органу? Аналізуючи українське законодавство, я у жодному місці не знайшов навіть двох слів про правонаступність поліцейських отримати у спадок стару міліцейську профспілку. Це приблизно виглядає так, ніби первинна профспілкова організація будівельників, що будують багатоповерхівку, претендувала би потім на входження в ОСББ.

За офіційними даними зараз у судах знаходиться близько 400 позовів про скасування рішень атестаційних комісій. Але це зовсім інші прецеденти. Там кожен випадок окремий. Є нормальні, адекватні та чесні працівники міліції, незаконно звільнені комісіями. Але й інші. Це ті, кого "завалили" на атестації керівники, які вичищали підрозділи під себе, так і ті, хто за будь-що хоче залишитися біля старої кормушки.

Але останнім досі не зрозуміло, що "кормушки" більше не буде. Система змінюється. Її зміни неминучі. Їх не зупинити - ні замовними рішеннями суддів, які самі є частиною старої системи, ні іншими проявами "контрреволюції". Це, до речі, стосується не лише правоохоронних органів.

За логікою представників старої системи, все виглядає більш, ніж пристойно. Влаштовуватись на роботу через суд корупціонерів і злочинців стає модно у нашій країні. Та чи надовго? Можна тільки гадати, у що може вилитися така мода. Дуже скоро…

Володимир Мартиненко


Теги статьи: Переатестація МВС

Дата и время 22 апреля 2016 г., 16:00     Просмотры Просмотров: 1129
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Пан Aваков як такі офіцери пройшли переатестацію МВС?! Шановні фахівці з СБ України,будь ласка,включайтеся в роботу-активіст
Как живут «топовые» правоохранители уже после проведения реформы
Авакову час їхати слідом за Деканоідзе

Некомплект в новой полиции и криминогенная обстановка
Атестування поліцейських: прикра перемога міліції над поліцією
В Україні завершилась переатестація поліцейських – Деканоїдзе

За підсумками атестації звільнено 26% керівного складу поліції
Полицейская аттестация: кого накроет третья волна?
Кива розповів, чому відмовився проходити переатестацію

Почему же аттестация полиции не выполняет своей основной задачи?
В Запорожье четверо руководителей райотделов Нацполиции не прошли переаттестацию
МВД скрывает данные о переаттестации "Беркута": активисты подали петицию Кабмину

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.453579