Луцьк: 12°C
Рівне: 12°C

Під час матчу кваліфікації Євро-2024 вболівальники виконали "Путін – ху*ло"

Читать на русском

Латвійські вболівальники, які прийшли на матч 9-го раунду відбору на Чемпіонат Європи-2024 з футболу, влаштували яскравий антивоєнний перфоманс. Фанати, що зібралися на трибунах стадіону "Сконто" у Ризі, виконали "Путін – ху*ло".

Момент стався у першому таймі. На 39-й хвилині, коли на полі нічого значущого не відбувалося, уболівальники заспівали знаменитий хіт про ватажка Кремля. Цей епізод потрапив у прямий ефір.

Зазначимо, що зустріч Латвія – Хорватія завершилася з рахунком 0:2. На 7-й хвилині рахунок у поєдинку відкрив Маєр. Через 9 хвилин другий гол забив Крамарич.

У турнірній таблиці Латвія йде останньою. Хорватія посідає друге місце із 13 очками. За нею, з 11 пунктами, знаходиться Уельс. 21 листопада ці команди у очній зустрічі розіграють друге місце у групі D. Квінтет достроково виграла Туреччина.

Під час матчу кваліфікації Євро-2024 на стадіоні залунало  eiqrqidiqtkant

Теги: болельщикивболівальникифанатыФанатиЛатвияЛатвіяРигаПутинПутінЕвро-2024Футбол

Дата і час 19 листопада 2023 г., 14:46     Переглядів Переглядів: 2247