Луцьк: 14°C
Рівне: 15°C

"Шахтар" програв у Лізі чемпіонів, жодного разу не влучивши у ворота

Читать на русском

Донецький "Шахтар" зазнав катастрофічної поразки 0:3 у другому турі Ліги чемпіонів сезону 2024/2025. Підопічні Маріно Пушича на "Фельтінс Арені" в німецькому Гельзенкірхені, у матчі, який номінально проходив на їхньому полі, поступилися італійській "Аталанті".

З перших секунд матчу стало очевидно велике відставання в класі між командами. Італійці повністю домінували в усіх аспектах гри, постійно створюючи загрозу біля воріт Різника.

Українські футболісти не встигали за суперниками, і вже на 21-й хвилині "Аталанта" відкрила рахунок.

У першому таймі "Шахтар" не зміг створити нічого в атаці, водночас виглядаючи цілком безвідмовно в захисті.
 eiqtiqrritxant

Перед перервою Адемола Лукман подвоїв перевагу своєї команди.

На початку другого тайму "Шахтар" виглядав активніше. Здавалося, що чемпіон України знайшов свій ритм і може організувати перелом у грі, але замість цього пропустив третій гол.

На 48-й хвилині "Аталанта" влаштувала флангову атаку, яку ударом головою завершив Рауль Белланова.

За 90 хвилин основного часу "гірники" так і не змогли реалізувати бодай один точний удар по воротах.

Дата і час 03 жовтня 2024 г., 08:06     Переглядів Переглядів: 1459