Луцьк: 21°C
Рівне: 22°C

Україна здобула дві медалі у веслуванні в фінальний день Паралімпіади

Читать на русском

Спортсмени з України вибороли дві медалі у веслуванні на байдарках і каное в останній день Паралімпіади-2024 у Парижі. Українець Владислав Єпіфанов став чемпіоном.

Цю інформацію було опубліковано у результатах змагань.

Владислав Єпіфанов безпосередньо пройшов до фіналу за підсумками кваліфікаційних заїздів. Це його перша Паралімпіада, і вона стала для нього успішною.

У фіналі байдарок-одиночок на дистанції 200 м (клас VL3) українець показав час 47.49 секунд. Це новий рекорд Паралімпіади на цій дистанції.

Єпіфанов здобув "золото". Це перша золота медаль для української збірної у веслуванні на байдарках і каное.

Другу медаль сьогодні у веслуванні принесла Україні Марина Мажула. Вона завоювала "срібло" у заїзді байдарок-одиночок на 200 м (клас KL1).

Ця медаль стала вже другою поспіль для Мажули на Паралімпійських іграх.

На сьогоднішній день Україна вже має 81 нагороду на Паралімпіаді в Парижі. Українські спортсмени здобули 22 золоті, 27 срібних та 32 бронзові медалі. У медальному заліку Україна наразі посідає сьоме місце.

Теги: Паралимпийские игрыПаралимпиадаСпортсмениСпортсменыСборная УкраиныЗбірна України

Дата і час 08 вересня 2024 г., 15:00     Переглядів Переглядів: 1600